BEYİN KONTROLÜ SİLAHLARINDAN KORUNMA YÖNTEMLERİ

 

George Farquhar'dan

web space | free hosting | Web Hosting | Free Website Submission | shopping cart | php hosting

 

DELİL

 

 

 

 

Aşağıdaki metin uzaktan beyin kontrol silahları ve elektronik ve psikotronik tacizlerin varlığını kanıtlayan ticari bir ilan metnidir. Project Freedom sitesinden tercüme edilmiştir. (H.Y)

 

ELEKTRONIK TACİZ

                              

Spektrum

Bu konudaki uzmanlığımız çok geniş .Fizikçilerimiz mühendislerimiz ve hükümete maser, laser, ultrasonıc, IR/UV, beyin dalgası, sesc vs. gibi elektronik taciz için kullanılabilen aletler yapan anlaşmalı işadamlarımız var.

Ayrıca elektronik /modern  silah ve benzer aletler icadedip  üreten ABD  ve yabancı şirketlerle  de anlaşmalarımız var. Araştırma bölümünde bunlar ve bu tür  diğer aletlerle ilgili tam bilgiler var. Bu bize avantajlar sağlıyor. Elektronık tacizin hem nasıl olduğunu biliyor, nasıl çalıştığını anlıyor ve tacizin nasıl durdurulacağını anlıyoruz.

Elektronik Taciz, birinin şahsına veya malına elektronik aletle zarar vermektir.

Bu aletler şunlar olabilir; Gizli dinleme cihazları,Telefon hattına girip dinleme, laserler, maserler, beyin kontrolü veya beyin etkileyici cihazlar, ağrı verici cihazlar vs.  Durdurulamayan elektronik taciz  siz ve çevrenizdekiler için öldürücü olabilir.

Pek çok resmi kurum, bu tür iddialarla ortaya çıktığınızda sizin deli veya psikolojik bozukluğunuz olduğunu düşünecektir. Fakat biz bu olayın varlığına  ve sizin de başınıza  gelebileceğini biliyoruz.

 

Elektronik taciz işi ile ilgili işlemlerimiz biraz kompleks. Her olay diğerinden farklıdır, bu yüzden her durumu ayrı ayrı ele almalıyız.Yine de  tacizi  durdurmak için gerekli adımları atmadan önce her olayın geçtiği bölgede uyguladığımız standart testlerimiz var. Bunlar:

1-) O bölgedeki bütün elektronik aletlerin, düzensizlik, emisyon, RF, gürültü vs. ölçümlerinin yapılması.

2-) O bölgedeki her yerde bina içi veya dışı, her tür radyasyon ölçümü,

3-) Bütün bölgede, içerde ve açıkta IR, UV; HF(yüksek frekansta )ses, ELM, EMF vs.nin ölçümü.

4-) Faksların dinleme cihazları, diğer cihazlar ve EMF emisyonu için ölçülmesi.

5-) Ölçümden önce ve sonra toplanan bütün bilgi ve verilerin değerlendirilmesi.

6-) Bu konudaki aletleri kullanarak bölgenin ve diğer şüpheli bölgelerin kaydedilmesi.

7-) Şu anda ve geçmişte benzer durumlar için lokal arşivleri araştırmak.

8-) Bölgedeki herkesle röportaj yapmak.

9-) Elektronik  tacizin büyüklüğünü ve türünü belirlemek için gerekli temel ölçümler ve işlemler kullanmak.

Kullanılan tacizin türünü belirledikten sonra,olayı durdurmak ya da nedenlerini ortadan kaldırmak için gerekli işlemlere başlıyabiliriz.

 

Fiyatımız size yapılan tacizin büyüklüğü ve türüne göre değişir. İlk müraacatta 500 Dolar alıyoruz.Yol parası ulaşım türüne göre değişir genellikle 1400-2500 Dolar . Detaylı rapor alarak maruz kalınan taciz türlerini  belirleyip, gerekli önlemleri kararlaştırıyoruz.Ya tacizi durduruyoruz, ya da "elektonik taciz "in nasıl olduğunu ölçüm ya da olaylarla belirliyoruz.Tacizi ortadan kaldırmak için özel cihazlar gerekebilir. Bu cihazlar biz ayrıldıktan sonra kurbanın evini  kaydetmek için kullanılır, ya da  çevreden elektrik sinyalleri veya kurbanı rahatsız eden enerji şekillerini durdurmak için kullanılır.

Taciz durdurulduktan sonra  kurbanda duyarlılık ortaya çıkar, bulunduğu bölgeye başka sinyaller gönderilir. Biz Spektrum'da  en yeni test araçlarını kullanıyoruz. Doğruluğu yüksek Alfa, Beta,gama ve X-Ray ölçülerini kullanıyoruz. Gizli dinleme aletleri dedektörleri, Erratic Theta -Beta-Alfa beyin dalgası dedektörleri, ELF emisyon dedektörleri, EMP dedektörleri, ELF-Orta  Mikro dalga dedektörleri ve dekoderleri, 20 KHZ-Ultrasonic ses dedektörleri. Her şey gizli yapılır. Bütün bu aletlerle kişileri, eşyaları, çevreyi, taşıtları  vs; elektronik taciz işaretleri ve muhtemel sinyalleri test ve analiz etmek için kullanırız. Bulur bulmaz tacizi durdururuz.

*************************************************************

 

             

KORUNMA YOLLARI

 

 

 

UZAKTAN BEYİN KONTROLÜ SİLAHLARINDAN KORUNMA

George Farquhar

 

Uzaktan beyin kontolü silahlarından korunma kolay bir iş değil. Bunun nedeni, hem bu silahların neden olduğu belirtilerin çok geniş olması,  hem de bu belirtilerin tabii nedenlerle de ortaya çıkabilen belirtiler olduşudur.

Bu yüzden, toplumun genel durumu da(ki şu anda halk, bu silahların kendi üzerinde kullanıldığının  farkında değil), yaşanan negatif belirtilerin kaynağının  tabii mi, yoksa Beyin  Kontrolü Polisinin  kötü niyeti mi olduğunu ayırd edecek durumda değildir.

 

1- Bu sebeple beyin kontrolü silahlarından korunmanın ilk şartı, bu silahların istihbarat birimleri tarafından, uzaktan beyin kontrolü deneyleri,

davranışları yönlendirme  ve katletme amacıyla toplum üzerinde kullanıldığının bilinmesidir.

2- İkincisi bu psikotronik atakları gerçekleştirenlerin kafa yapısını tam olarak anlamaktır.

Bunlar insani özelliklerden tamamen uzak, ahlaksız alçaklardır.

Bilinç altlarındaki "Başkalarının Kontrolünü Ellerinde Bulundurma" korkusundan dolayı iç cesaretleri yoktur. Kendilerinden asla şüphelenmeyen ve karşılık veremeyecek durumdaki kurbanlarında acı ve korku yaratmak onlara zevk verir.Büyük bir aptallıkla, farkedilmeyeceklerini ve adalete teslim edilmeyeceklerini  zannederler ki, bu da onlara yanlış bir güven duygusu verir. Gerçekte ise "güvenlik"lerinin

sadece bir hayal ürünü olduğunu anlamaları yakındır.

3- Uzaktan yönlendirilen psikotronik bir atağın verdiği acıyı azaltmak çok zor olmasına rağmen, işin korku boyutunu azaltmak kesinlikle mümkündür. Beyin kontrolü polisinin düşünce tarzını tam olarak anlamak, onların yarattığı korkuyu büyük ölçüde azaltabilir. Ayrıca bu insan Hakları ihlali'nin bir gün biteceğine, bu psikotronik ataklardan muzdarip olan her kurbanın bir gün normal bir hayat yaşamaya başlayacağına bütün kalbiyle inanmak gerekir. Zamanla, Beyin kontrolü polisi toplumdan kitleler halinde tepki görüp engellenecektir, öyle ki, bu yönlendirme (manipülasyon) ve yıkma(destructıon)sistemleri tamamen çökecek  ve kesinlikle yargı önüne çıkarılacaklardır.

Beyin kontrolü polisinin varlığına ve saldırılarına duyulan korkuyu mümkün olan her şekilde azaltabildikçe, zaman içinde ,onların da bizim üzerimizdeki gücü, birey ve toplum olarak, azalacaktır.

Beyin Kontrolu Polisi ve alçakca taktiklerine karşı geliştirilecek "Korku Yok" tutumu, onların yönlendirme ve kontrol gücünü kırmada büyük rol oynar. Bu korunma metodu bazı kurbanlarda iyi sonuç vermiştir.

4- Psikotronik atak kurbanı olmanız ihtimali varsa, yaşadıklarınızın günlüğünü tutmanız önemli. Alacağınız notlarda, sizde görülen belirtileri  ve sizi hedeflemelerinin nedeninin sizce ne olabileceğini de yazın. Ayrıca yazdıklarınızı doğrulayacak ve destekleyecek her olayı da kaydedin.

5-Bir kurban olduğunuzdan  tam olarak eminseniz, sürekli olarak hükümet yetkilileri, diğer halk örgütleri, medya, İnsan hakları örgütleri ve mümkün olan her yetkili ile sürekli ilişki kurun. Bu olayın ne kadar çok insan farkında olursa, toplumdaki psikotronik ataklar da o kadar çabuk durur.

Bu örgütlerle ilişki kurarken yaşadıklarınızın bir raporunu da gönderin.

Ayrıca, raporunuzla birlikte Uzaktan Beyin Kontrol Silahlarının varlığını ve bunların topluma karşı kullanıldıklarını belgeleyen  dökümanların belgelerini de göndermeniz, böyle bir gerçeğe inanamayacak olanlar için raporunuza güç ve güvenirlik kazandırır. Bu konudaki güvenirlik ne kadar artarsa, bu insan hakları ihlali gerçeği de o kadar açık bir şekilde ortaya çı-

kacak ve kurbanlar daha çok ciddiye alınacaklardır.

 O zaman da İnsan Hakları konusuna gerçekten önem veren yetkililer, toplumun korunması konusunda direkt olarak çalışma başlatacaklardır.

6- Psikotronik ataklara maruz kaldığınıza inanıyorsanız, kesinlikle yapacağınız ilk şey mümkün olduğunca sakin ve hareketsiz olmanız. Bu, etkiyi,  atağın yoğunluğuna ve bireyin ne kadar sakin ve hareketsiz kalabileceğine bağlı olarak az ya da çok azaltacaktır.

Sakin ve hareketsiz kalmanın çok basit bir yolu, dikkatinizi nefesinize ve vücudunuza yönlendirmeniz. Sessizce oturup veya uzanabileceğiniz bir yer

bulun, dikkatinizi karnınızdan derin bir şekilde yavaş yavaş nefes almaya yönlendirin. Nefesinizi burnunuzdan alıp ağızdan verin. Ayrıca vücudunuza da dikkat edin, bu olaya nasıl tepki veriyor ve ne hissediyor?Buna, atakların belirtileri azalana veya tamamen kesilinceye kadar devam edin, sonra yaşadıklarınızı kaydedin.

Bu atakların dışarıda, bina içinde olduğundan daha az etkili olduğu farkedilmiştir. Bunun için çeşitli nedenler olabilir. Bina, size gönderilen negatif frekansları tutma ve arttırmada yardımcı olabilir. Binaların çevresinde elektrik telleri ve elektrikli aletlerden oluşan elektromanyetik kirlenme, silahlardan gelen negatif frekansları arttırmada rol oynayabilir.

Bu durumda binadan ayrılıp, güç hatları yada mikrodalga antenler gibi elektromanyetik kirlilik yaratabilen kaynakların daha az olduğu veya hiç olmadığı yerlere gidebilirsiniz.

Eğer evden ayrılamayacak durumdaysanız, elektriği şalterden kesin. Bütün kirli alanlar, elektromanyetik enerjiden yayılan negatif frekanslarla sarıldığında, sürekli ciddi ataklara maruz kalıyorsanız, tabiatta bir yerlere yerleşmeniz önerilebilir. Deniz ya da  nehir kenarları gibi yerlerde normalde yüksek "pozitif" elektromanyetik alanlar vardır. Bu silahlardan gelen "negatif" mikro dalga frekanslarının etkilerini bir dereceye kadar azaltabilir.

 

Ataklara maruz kaldığınıza inandığınız zaman değişik metodlar denemeye devam edin ve yaşadıklarınızı sürekli olarak kaydedin. Ne olursa olsun gücünüzü ve cesaretinizi kaybetmeyin, bir gün topluma yapılan bu saldırıların sona ereceğine ve suçluların adalet önüne çıkarılacağına olan inancınızı kaybetmeyin.

...........................................................................................................

Project Freedom (pozitif amaçlar için  yapılmış olmasına rağmen), istihbarat birimleri her ne kadar böyle bir teknolojinin olmadığını onlarca senedir topluma anlatmaya çalıştılarsa da, bu  aletlerin negatif amaçlarla  da kullanılabileceğini  göstermek üzere psikotronik teknolojiyi elde etmek üzere!

Önemli bilimadamları, İngiltere Hükümetinin,ülkenin her tarafında satılan  ve halkın kolaylıkla edinebileceği mikrodalga dedektörleri bir süre önce büyük stoklar halinde piyasadan çektiğini söyledi.

Acaba neden???

 

 

 

 


Free Web Hosting by FortuneCity