ÖZGÜRLÜK PROJESİNE KATILAN, NÖRO-ELEKTROMANYETİK BEYİN KONTROLÜ SALDIRILARINA MARUZ KALAN MAĞDURLARIN TANIKLIKLARI

web space | free hosting | Business Hosting Services | Free Website Submission | shopping cart | php hosting

(Bu sayfadaki tanıtımlar ferdî hikayelere rehberlik eder)

Muhteva: 15 mağdur

 

REGINA CULLEN

Kasıtlı Elektromanyetik Saldırı ile Bir İşkence Durumu:

Bir kan davasında kullanılan rafa kalkmış gibi görünen teknoloji... Daha önce yayınlandığını görmediğiniz, kendi kelimeleriyle Regina Cullen:

Bu dosyada, uyku mahrumiyeti, evden kaçmayı gerektiren tahammül edilemez fiziksel etkiler ve evde birçok yollardan verilen, “Biz istediğimiz herşeyi yapabiliriz, sen bu konuda hiçbir şey yapamazsın” mesajı ile yapılan psikolojik saldırı nedenleriyle “işkence” kelimesini kullanmıştır. “Bu yazıldıktan sonra, (Mayıs 1995) gaz aletleri kurcalanarak beni havaya uçurmak için yapıldığına inandığım iki teşebbüs dahil olmak üzere diğer bazı cansıkıcı hâdiseler de oldu. Ayrıca, bir gece eve dönünce gördüğüm, yatak örtüsünün idrara benzer bir sıvıyla ıslatılması, perdelerime ve evde bulunan bütün cisimlere aynı sıvıların püskürtülmesi gibi rezaletlere tesadüf ettim.”

Regina’nın hikâyesi burada bulunabilir.

 

DR. LES DOVE

Uzaktan Beyin Kontrolü’nün İngiliz Mağduru.

İşkence Dosyası - 2

A.B.D’de 19 Mart 2000’de başladi. İngiltere’de baskıya uğramadan önce, Güney Afrika’da ve Rodezya’da hemen hemen 10 yıl yaşadım. Bu ülkelerde yaşarken, ırk ayrımına karşı sesimi yükselttim. Bu nedenle Güney Afrika Devlet Güvenlik Bürosu (BOSS) ve İngiliz Askerî İstihbarat Teşkilatları (MIS ve MIG) tarafından yapılan daha sonraki baskı ve işkencelerin bu politik duruşa bagli oldugunu varsayabilirim.

 

GEORGE FARQUHAR

Uzaktan Beyin Kontrolü’nün İskoç Mağduru.

Mart 1994’te ilk defa EMF Mikrodalga ve ELF frekansları ile ışınlandığıma ve 1997’de Kanada’da iken “Uzaktan Beyin Kontrolü” denemelerinin başladigi ve Avrupa’da devam ettiği zamandan beri, haber alma ajanslarının “Beyin Kontrolü Polisi” tarafından uzaktan izlendiğime inanıyorum.

Ayrıca 1994’ten beri polisin evimi talan etmesine, polis ve “kara” helikopter tacizine ve sürekli polis gözetimine maruz kaldım. 1998’de hayatımı “Beyin Kontrolü Polisi”nin ortaya çıkarılmasına adadım. O zamandanberi ailemin ferdleri polsin tacizine ve Psikotronik saldırılara maruz kalıyorlar. Polis hiyerarşisi ve istihbarat teşkilatları tarafından topluma karşı kullanılan “Uzaktan Beyin Kontrolü Silâhları”nın ortaya çıkarılmasını gayesine yönelik “ÖZGÜRLÜK PROJESİ-PROJECT FREEDOM” web sitesini kurdum.

İnsan hakları ihlali mezalimi ile ilgili başarılı bir protesto gösterisi, Londra’da Avam Kamarası’nda 19 Ekim 1999’da yapıldı.

Bunu takib eden bir diğer protesto gösterisi Menwith Hill, Nourth Yorkshire, İngiltere’de bulunan Echelon NSA Beyin Kontrolü Merkezinde, 4 Mart 2000 Cumartesi günü yapılacak. 

 

ALEX FORQUHAR

Avustralya’da yaşayan “Uzaktan Akıl Kontrolü”nün İskoçyalı mağduru.

Aşagidaki mektublar, kardeşim Alex Forquhar ile aramizdaki yazişmalardir. Alex, yanlış olarak, Avustralya “Akıl Kontrolü Polisi” tarafından, geçen iki yılı aşkın süredir kendisine yapılan elektromanyetik tacizin ve cinayet teşebbüslerinin benim Avustralya’dan kaçmam nedeniyle yapıldığına inanmaktadır.

Alex’e yapılan ışın saldırılarıyla ilgili George ve Alex arasındaki yazışmalar

 

MARINA L. FINDLEY

Uzaktan Elektronik İşkence’nin İskoç mağduru.

Benim hikâyem akıl ve bedenin elektro manyetik uzaktan kontrol teknolojisi kullanımıyla işkence, deney, taciz ve koşullandırma ile ilgilidir. İlk olarak yaklaşık 3 yıl önce Gizli Servisler tarafından telemetrik bilgisayar kontrollu silâhlarla hedef alındığımın farkına vardım. Eski bir meşe ağacının kesilmesini önlemek için bir kampanya yürütüyordum. (Bu hikâyenin devamı teknik bir sorun dolayısı ile çevrilemedi.)

 

MARTIN C. MACK

Uzaktan Elektronik İşkence’nin Amerikalı mağduru.

Bir otele yerleşen Martin C. Mack yanindaki odada kalan kişinin uzaktan elektronik ve işkence denemeleri yaptigini ve kendisini bir kobay gibi kullandigini anladı. Martin bir çok bedeni işkenceye ve “alçak sesli konuşmalarin yüksek sese dönüşmesi-exquisite ready of subucscalization” dönüşmesine maruz kaldi.

 

JOHN G. LAMBROS

Mikroçip aşilanmasinin ve elektromanyetik saldırıların mağduru.

 

THIERRY MOUTEN

Uzaktan Elektronik İşkence’nin mağduru.

Biyolojik annemin 60’lı yılların sonunda Madrid’teki hava üssünde memur olan A.B.D’li bir erkek aekadaşi vardi. Bu, soğuk savaş paranoyasının en yüksek noktada olduğu ve Amerikan elçiliğindeki “Moskova Sinyali” karanlık olayının henüz yeni olduğu bir zamandı. Bu sıralarda İspanya’da Franko’nun faşist rejiminde kaba dış baskılar vardı ve annem Madrid Üniversitesi’nin Politik Bilimler Fakültesi’nde gizli bir sosyalist eylemciydi. Böylece soğuk savaş dönemi olarak adlandırılan dönemde, eski moda faşist bir rejimde biz bir ABD/CIA terkibine giren ve oradan çikan bir “kızıl” öğrenci ve bir ABD memurunun o patlayıcı bileşimine sahiptik... Sonunda annem Amerikalıyı terketti ve benim biyolojik babamla evlendi.

 

ROBERT NAESLUND

Beyin Radyosu Aşilanan İsveçli Mağdur.

“Çok şükür” (onun inanırlığı açısından), Robert Nausland CIA ve İsveçli yetkililer tarafından kendisine beyin radyosu aşılandığının gerçek deliline sahibtir. Biyo-medikal telemetrinin ve bir insanın aklıyla uzakta bulunan bir bilgisayar arasında (genellikle kişinin rızası olmadan) kurulan telsiz bağlantısının bir tanımını da içeren, Robert Naeslund’un hayat hikâyesini okumak için buraya tıklayın. R.N.’nin adresi eskidir, şimdiki adresi aşagidadir.

Bu sayfa, aşilamanin tibbî fotograflarini göstermektedir.

Robert Nausland’da mevcut olan olan literatür.

Robert Nausland birçok akıl kontrol dökümantasyonunu aşağıdaki adresten dağıtmaktadır:

Mediaecco&Contaet Network International

Organization for Political Research

Box 136

114 79 Stockholm

SWEDEN

 

ALEXIS RODRIQUEZ

Uzaktan Beyin Kontrolü’nün Porto Riko’lu Mağduru.

Bu “özel not” hikâyenin sonudur. Bu nedenle ben onu başlangica koymaya karar verdim ki siz bir karara varabilesiniz. Bu hikâye “inanılmaz” olduğu kadar belki de saygıya değerdir. Size bu hikayeyi okumadan önce, diğer kurbanların hikâyelerini ve ferdî trajedilerini okumanızı öneririm. Niçin? Çünkü “en genç kurbanlardan” birisi olduğumu düünüyorum. Kurban arkadaşlara, dualarım sizinledir. Korkarım ki, bundan daha fazlasına ihtiyacımız olacak. Bu MCF listesinde yer alan her kurban (ferdî veya ailevî meselelerden dolayı konuşmak istemeyen kişiler) adına, sadece bu “günahkar” kişilerin, kardeşlerimize karşi gerçekleştirmeye cesaret ettikleri dehşet ve zulümlerden utandigimi söyleyebilirim. Rengi, cinsi, dini, yasal veya politik egilimi ne olursa olsun, biz tek bir ailenin üyeleriyiz. Bizim paylaştigimiz (ortak baglarimiz) acilar ve üzüntülerin örtüsünü kaldiracak bir isim yoktur.

 

JUSTIN SMITH

İngiltere.

Şu bir talihsiz gerçektir ki, “Gizli Operasyonlar”a maruz kaldığını iddia eden kişilere, en azından bir tanığın şahitliği şeklinde, somut bir delil temin etmedikçe, genellikle inanılmaz. Şüphesiz, “Gizli Operayonlar”a maruz kaldığına inanan kişilerin, bu inanca neden oluşturacak, ya kendisini, tamamen arttıracak ya da bunun gerisinde ihtimal dahilinde olduğu düşünülen dış olaylara bir yorum getirecek, bir paranoyaları olabilir. Elbetteki paranoya toplumun bazı bireylerinde var olurken ve yalnız başına böyle bir paranoya, bu bireylerin bazılarında, bu iddiaların kökü olabilirken, örtülü operasyonlara maruz kaldığını söyleyen her kişi, kendi hayallerinin karmaşıklığı nedeniyle böyle yapıyor sonucu çıkarılamaz.

Mickie Poirier Val Des Monts

Quebec, Kanada.

Bu saldırılar devam ederse ve vücudum ölü bulunursa, bu soğukkanlı bir cinayet olacaktır. Sakatlanırsam veya aklımı yitirirsem bu sakatlama amacıyla yapılan bir saldırının sonucudur. Elektro-teknik saldırılar dolaşım, sindirim ve solunum sistemlerini ve yaşamsal iç organları hedefleyen doku tahriblerini içeren genel rahatsızlıkları taklit eden fiziksel şartları kasten yaratır. Tecavüz kriminal bir saldırıdır. Silâh tanımlansın veya tanımlanmasın; katil tanımlansın veya tanımlanmasın, cinayet cinayettir. Ben saldırıları kanun temsilcilerine rapor ettim. Yapabildiğim kadar ne olup bittiği konusunda halkın haberdar olması için çalıştım ve bunu sağlamak için kanun yapıcı ve politikacılardan yardım ve destek aradım, fakat hiçbirisi kabul etmedi.

 

JOHN WALSH

İrlanda doğumlu Psikotronik mağduru.

John Walsh son kırk dört yıldır İngiltere’de yaşamaktadir. Kendi hikâyesinde geçen, dört senedir “Hür masonlar” tarafından psikotronik saldırılara ve polis gözetimine maruz kalmaktadır. Bir çok defa bir çok parlamentere ve diğer yöneticilere başvurduğu halde devam eden müşkül durumu için samimi bir cevab alamamıştır.

 

ALEKSANDER ZIELINSKI

Polonyalı ve Avustralyalı Psikotronik ve İşkence Programlama Mağduru.

Aleksander Zielinski, Müfrit-Akıl Kontrolü (Beyin kontrolünün en ilerisi olan) aşamada, Beyin Kontrolü ile ilgili hikayesini gönderdi. Aleksander yalnızca tipik elektromatik uzaktan kontrollü işkencelere maruz bırakılmadı, anavatanı Polonya’dan Avustralya’ya göç etmesi için kandırıldı. Elektronik Beyin Kontrolünü artırmak için ilaç verilerek ve şiddetli şekilde dövülerek, Aleksander’in ferdî hayatı ve aile hayatı yıkıldı. Tipik bir muamele ile Aleksander işini muhafaza etmemesi için yönlendirildi.

Hikayenin sonunda Aleksander diyor ki: “Bunu okumak için yeterli süre tahammül gösteren herkese normal hayatı aramada başarılar dilerim. Bu hakkı elde edeceğimiz zaman insan cinsinin en önemli savaşı kazanılmış olacaktır.

Aleksander Kontrol: Umyslu’da Polonya dili ve İngilizce olarak bir beyin kontrolü web sitesi kurmuştur.


Free Web Hosting by FortuneCity